Unide > Schodiště > Top-Step > Systém TOPSTEPSchodiště Top-Step Systém TOPSTEP

Schodišťový systém TOPSTEP je ideálním řešením pro obklady nejen nových betonových monolitů, ale i starých dřevěných, kamenných nebo kovových schodišť. Díky svým vynikajícím vlastnostem je často využíván k renovaci starých schodišť. Velkými výhodami systému TOPSTEP jsou stálobarevnost, rychlá a čistá montáž a především dokonalý estetický vzhled.

Základním prvkem schodišťového systému TOPSTEP je obkladový element. Je tvořen nosičem z vysoce kvalitní desky MDF a vrstvy z vysokotlakého laminátu. Důležitou součástí je hliníková vyrovnávací lišta.


Barevné varianty Systém TOPSTEP


topstep 1

topstep 2

topstep 3

topstep 4

topstep 5

Široký výběr podlahových krytin

Firma Uni design Vám nabízí nejen široký výběr podlahových krytin jako laminátové podlahy, dřevěné podlahy, pvc, linoleum, korkové podlahy od předních výrobců  

QUICK-STEPPERGOMEISTERPARADORALSAFLOORBERRY FLOOREGGERKÄHRSTEKAJUNCKERSFORBOPOLYSTYLGERFLORTARKETTAPIBEL - PHILADELPHIA a další.

Nabídka dalších interiérových prvků

Nabízí také další prvky interiéru jako jsou interiérové DVEŘE, OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ, v různých modifikacích, např. kyvné, posuvné po stěně nebo zasouvací do stavebního pouzdra, dvoukřídlé a v několika různých dekorech. Dalším prvkem jsou samonosná schodiště LINEAR, VERTICAL a schodišťový systém TOPSTEP, který lze využít při renovaci starého schodiště nebo při realizaci nového schodiště.